Střední škola v Heartlake

LEGO Friends 41005 Střední škola v Heartlake vnitřek

LEGO Friends 41005 Střední škola v Heartlake Najít nejlepší cenu tlačítko růžové
doporučený věk: 6-12 let
počet dílků: 487
Uvedení na trh: srpen 2013
kód produktu: 41005
EAN: 5702014971745

Je ráno a Stephanie spěchá na svém kole do školy. V šatně pozdraví spolužáka Matthewa, odloží věci do skříňky a spěchá do třídy. Vyučování začíná. Přichází paní učitelka Stevensová a přináší vycpanou sovu, protože první hodina je biologie. Pak žáci pod mikroskopem zkoumají rostlinné buňky, následují chemické pokusy, pro které je připravena kádinka. Do oběda se ještě stihnou seznámit s hvězdářským dalekohledem a v zeměpise pracují s mapou. A je zde polední přestávka. Stephanie i Matthew si umyjí ruce a protože je pěkné počasí vezmou si jídlo a pití z jídelny ven k piknikovému stolu. Odpoledne je ještě čeká výtvarná a hudební výchova.
Podívejte se na krátké LEGO Friends video, které představuje tuto stavebnici.

  • Obsahuje minifigurky Stephanie, Matthewa a paní Stevensové.
  • Části – basketbalový koš, vchod se skříňkami, občerstvení, umělecká učebna, vědecká učebna, sociální zařízení a piknikový stůl.
  • Umělecká učebna je vybavena stojanem, sešitem s notami pro hraní na kytaru, lahvičkami s barvami, skříňkou se zásuvkami, stolem s květinami, jablkem a dvěma sedátky.
  • Ve vědecké učebně jsou 2 lavice, skříňka s mikroskopem, papír v zásuvkách, chemické baňky, učebnice biologie a matematiky, tabule, mapa světa, sova, astronomický dalekohled a učitelský stůl.
  • Příslušenství zahrnuje notebook, školní tašku, kolo, míč, mašli, jablko a tajný dopis.