Potvrzeno – LEGO Friends hra pro 3DS bude na podzim

Na podzim letošního roku je plánováno vydání hry LEGO Friends pro handheld (přenosné herní zařízení) Nintendo 3DS. Ve 3D prostředí a to doslova, protože na displeji vidíte bez brýlí trojrozměrný obraz, budete moci zažívat s hrdinkami hry spoustu dobrodružství a řešit rozmanité úkoly. 

Podstatné ve hře je získávání nových přátel a budování přátelských vztahů. Navíc mohou hráči pečovat o řadu zvířátek. Každé zvířátko má speciální dovednosti a může pomáhat hráči řešit úkoly. Dokonce bude možno hru hrát z pohledu zvířete.

Screenshoty ze hry si můžete prohlédnout na serveru LEGO videogames.

Co vše půjde ve hře dělat:

Zdůrazněte svou osobnost: Vyberte si oblečení, účes a doplňky, ozdobte váš pokoj dle svého vkusu a nálady, zvolte si své oblíbené zvířátko jako mazlíčka a vyberte pro něho příslušenství a doplňky.

Poznejte nové LEGO Friends přátele: Pozvěte své nové přátele na jedinečná dobrodružství. Pomozte Andree rozhodnout, co má zpívat na svém koncertu, nebo pořiďte Emě fotografie pro novinový článek. Užijte si různé aktivity s každou dívkou, podle jejích zájmů, stylu a jedinečné osobnosti.

Vychutnejte si naprostou svobodu: Prozkoumejte Heartlake City a rozhodněte se, jak chcete trávit svůj čas. Poseďte venku v kavárně s přáteli, zahrajte si fotbal, navštivte taneční zkoušku nebo si zdokonalujte dovednosti v dojo karate.

Budujte si svá přátelství: Pomozte svým přátelům při speciálních dobrodružstvích jakými jsou získání trofeje v jezdecké soutěži nebo doručování koláčů. Vaše přátelství pak získá novou úroveň a stane „opravdovým přítelstvím“. Při některých dobrodružstvích odemknete i herní peníze, které můžete použít pro nákupy!

Péče o vašeho domácího mazlíčka: Učte vašeho mazlíčka dělat různé triky, česejte ho, dávejte mu pamlsky a přihlaste ho do zvířecí show. Každé zvířátko má speciální dovednosti, které můžete využít, aby vám pomohlo ve vašich dobrodružství. Můžete si dokonce s vaším zvířátkem vyměnit místo a hrát hru z jeho pohledu.

Zápisník pro vaše dobrodružství: Použijte svůj in-game fotoaparát a vytvořte si krásné album zábavných vzpomínek. Nikdy tak nezapomenete na svá letní dobrodružství v Heartlake City.