Images tagged "zviratka"

Sdílejte nás:

0 komentářů u „Images tagged "zviratka"

 1. Dagmar

  Kdy budou vyhlášeny výsledky té soutěže s lego továrnou? Respektive o návštěvu do legotovárny? Děkuji.

  1. admin

   Kontaktovali jsme LEGO® zákaznický servis. S určitým zpožděním nám přišla odpověď, že výsledky soutěže byli ohlášeny prostřednictvím emailu výhercům začátkem týdne. Pokud jste tedy nedostala email, nebyli jste bohužel vylosováni.

   1. Dagmar

    Děkuji za zprávu, tak to je škoda, ale bylo by tak nějak od nich fér, kdyby nám alespoň ukázali vítězné modely „továrny“, děti by to asi mohlo inspirovat. Vám i tak děkuji.

  1. admin

   Stavebnice neprodáváme, děláme pouze fanouškovské stránky s přehledem stavebnic. Doporučuji podívat se na Heuréka.cz, kde je porovnání cen a vybrat si tam.

 2. Monisek

  Nevíte kde je největší výběr těchto stavebnic? Ideálně i za dobrou cenu?

 3. Veronika Jančušová

  Je to velká škoda. Syn se vždy na časopis velice těšil. Také se těšil, že konečně dostane vstupenku do Legolandu. Časopis si prohlížel se svou malou sestřičkou. Zase jen počítač!!! 🙁

 4. MilanNXT

  Je to velka skoda, moje deti se na casopis tesili. Oni jeste nectou diditalni verze. Pro ne je papirova verze stale atraktivnejsi.

 5. Jiří Menzl

  Obrovské zklamání. Děti byly vždy nadšené, když časopis dorazil a hrozně se na něj těšily. Snažíme se, aby u elektroniky vysedávaly pokud možno co nejméně a tak jsem vítal papírovou formu časopisu Lego Club všemi deseti. Je to opravdu smutné, že dnešní doba nutí děti ze všech sil zblbnout z obrazovek. 🙁

  1. ZDENDA VONDRA

   Je to opravdu

   Je to opravdu velká škoda.Ale musíme se s tím vyrovnat.Také je dobrá apka lego live.Byl bych rád kdyby se obnovila.Snad vyrobí nějakou jinou apku.