Máte rádi Lego? Co všechno se z něj dá postavit?

Od doby, kdy Lego stavebnice spatřila světlo světa, byste nenašli dítě, které by si s ní nehrálo nebo o ní nevědělo. Stavebnice Lego nabízí kvalitně strávený čas u kostiček, jedinečný systém spojování a celou škálu poutavých příběhů, které děti vtáhnou do děje.  Lego stavebnice tak byla, je a bude oblíbenou hračkou kluků i holek všech věkových kategorií. Co všechno se však dá postavit z lega? Když si dáte dohromady oblíbenou Lego kostičku a poutavý příběh, je jasné, že z lega se dá postavit téměř cokoliv. Začněme ale hezky popořadě!

Stavění děti tolik baví, s lego stavebnicí si mohou postavit svůj vlastní lego svět!

Už nejmenší děti si z lega mohou postavit celé městečko. Lego Duplo nabízí zábavu pro ty nejmenší děti. Obsahuje větší kostičky, které skvěle padnou do malé dětské ručky. Z lego Dupla si mohou děti postavit popelářské auto, hasičskou stanici, koňskou stáj, zoo autobus, čerpací stanici a další skvělé výtvory. U stavění záleží hlavně na šikovnosti malého stavitele, i na sérii lego stavebnice, kterou si zvolil. Lego Chima vybízí k postavení celého kouzelného světa, kde se nejrůznější zvířecí kmeny pokoušejí získat magický prvek CHI. Jen aby se dostal do těch správných rukou! S lego Chima si tak můžete postavit ledovou věž, vodopád, ohnivý kruh a další scenérie, potřebné k odehrání Chima příběhu. V nabídce jsou však i další skvělé série, které upoutají hlavně kluky. Mezi ně určitě patří Lego Star Wars – stavebnice, která nabízí příběh oblíbené trilogie Hvězdných válek. S Lego Star Wars si můžete postavit vesmírné stroje a zažít opravdovou vesmírnou bitvu! S Lego City si zase děti postaví reálné a běžnému životu se přibližující stavby. Mohou si tak postavit radnici, hasičskou či policejní stanici a další skvělé stavby. Kluci si podobné stroje mohou postavit i s Lego Technic, Creator a dalších Lego stavebnic.

I holčičky a dospělí se pobaví u stavebnic Lego

I holčičky mohou z Lego stavebnic stavět neuvěřitelné věci! K dispozici mají stavebnice Lego Friends a Lego princezny, které nabízí spoustu holčičích věcí. Postavit tak mohou Popelčin zámek, hrad pro princezny, městečko Heartlake, koupaliště, zvířecí salón a jiné, pro holčičí svět důležité stavby.

Ovšem Lego nenabízí zábavu jenom pro děti. S Lego stavebnicí si stejně dobře vyhrají i dospělí! Lego Architecture nabízí k sestavení reálné a slavné stavby. Staňte se slavným architektem a postavte si Eiffelovu věž, Šikmou věž v Pise , Sídlo OSN, Imperial hotel, Empire State Building a další skvělé stavby. Lego stavebnice tak může být skvělým dárkem nejen pro děti, ale i pro dospělé.