LEGO Club časopis duben 2014

LEGO časopis duben 2014Je začátek dubna a tak ve schránkách vyhlížejte nové číslo časopisu LEGO Club. Dubnové vydání je opět plné komiksů. Úvod obstará krátký Maxův strip a pak už následuje Volání o pomoc: první díl s Batmanem a Supermanem. Dalším obrázkovým příběhem je Útěk z vězení ze světa LEGO City. Navrch pak ještě Ninjago Souboj s drakem.

Kromě komiksů je zde řada hádanek a několik soutěží. Exkluzivně pro členy klubu připravila redakce soutěž o perfektní cenu. Tou je návštěva LEGO továrny v Kladně. Co pro výhru udělat? Maličkost. Postavit z lego kostek model části nebo celé továrny dle své fantazie. Ten pak vyfotit a fotku odeslat na klubový mail. Počet výherců je omezen na 40, takže se opravdu snažte, ať vaše továrna vypadá perfektně a trumfne ty ostatní.

Své dvoustrany mají v časopise LEGO Star Wars a LEGO Technic. LEGO Chima pak prověří vaše znalosti o této sérii povedeným kvízem a jako bonus jsou přiloženy samolepky s tímto tématem. Podívejte se také na Cool modely, které se stavitelům opravdu povedly. Jenom na LEGO Friends se opět nedostalo. Tak snad příště.

Pokud časopis ještě nedostáváte a máte o něj zájem, tak se stačí zaregistrovat do LEGO Clubu. Členství i časopis jsou zdarma.

V aktuálním čísle toho najdete ještě mnohem víc, ale nemá smysl zde popisovat celý obsah. Prohlédněte a pročtěte si časopis raději sami. Pokud vás v něm něco zaujalo, budeme rádi, pokud se o to podělíte s ostatním čtenáři níže v komentáři.

Sdílejte nás:

3 komentáře u „LEGO Club časopis duben 2014

 1. Dagmar

  Kdy budou vyhlášeny výsledky té soutěže s lego továrnou? Respektive o návštěvu do legotovárny? Děkuji.

  1. admin Autor příspěvku

   Kontaktovali jsme LEGO® zákaznický servis. S určitým zpožděním nám přišla odpověď, že výsledky soutěže byli ohlášeny prostřednictvím emailu výhercům začátkem týdne. Pokud jste tedy nedostala email, nebyli jste bohužel vylosováni.

   1. Dagmar

    Děkuji za zprávu, tak to je škoda, ale bylo by tak nějak od nich fér, kdyby nám alespoň ukázali vítězné modely „továrny“, děti by to asi mohlo inspirovat. Vám i tak děkuji.

Komentáře nejsou povoleny.