LEGO Club časopis duben 2014

LEGO časopis duben 2014Je začátek dubna a tak ve schránkách vyhlížejte nové číslo časopisu LEGO Club. Dubnové vydání je opět plné komiksů. Úvod obstará krátký Maxův strip a pak už následuje Volání o pomoc: první díl s Batmanem a Supermanem. Dalším obrázkovým příběhem je Útěk z vězení ze světa LEGO City. Navrch pak ještě Ninjago Souboj s drakem.

Kromě komiksů je zde řada hádanek a několik soutěží. Exkluzivně pro členy klubu připravila redakce soutěž o perfektní cenu. Tou je návštěva LEGO továrny v Kladně. Co pro výhru udělat? Maličkost. Postavit z lego kostek model části nebo celé továrny dle své fantazie. Ten pak vyfotit a fotku odeslat na klubový mail. Počet výherců je omezen na 40, takže se opravdu snažte, ať vaše továrna vypadá perfektně a trumfne ty ostatní.

Své dvoustrany mají v časopise LEGO Star Wars a LEGO Technic. LEGO Chima pak prověří vaše znalosti o této sérii povedeným kvízem a jako bonus jsou přiloženy samolepky s tímto tématem. Podívejte se také na Cool modely, které se stavitelům opravdu povedly. Jenom na LEGO Friends se opět nedostalo. Tak snad příště.

Pokud časopis ještě nedostáváte a máte o něj zájem, tak se stačí zaregistrovat do LEGO Clubu. Členství i časopis jsou zdarma.

V aktuálním čísle toho najdete ještě mnohem víc, ale nemá smysl zde popisovat celý obsah. Prohlédněte a pročtěte si časopis raději sami. Pokud vás v něm něco zaujalo, budeme rádi, pokud se o to podělíte s ostatním čtenáři níže v komentáři.