Časopis LEGO club

Aktualizováno 27. 5. 2017: LEGO® Club je nyní LEGO® Life.

LEGO Club časopisA je to tady. Ve schránkách se objevil první LEGO club časopis v češtině. Je poměrně útlý, pouhých 24 stránek, ale zato nabitý informacemi, komiksovými příběhy, zábavným čtením a soutěžemi. Z obsahu listopadového čísla bychom upozornili na City komiks, Vánoční komiks, rozhovor s Jensem Kronvoldem Frederiksenem o tom jak vznikají modely LEGO Star Wars a na fotogalerii cool modelů malých stavitelů. Přiložen je povedený plakát LEGO City o velikosti 40 x 50 cm. Bohužel v tomto vydání chybí jakékoli téma o LEGO Friends, což vidíme jako podstatný nedostatek. Snad se příště redakce polepší.

Lépe než zde popisovat obsah, je přečíst si samotný časopis. Pokud ho chcete také dostávat do své poštovní schránky, stačí udělat jediné. Stát se členem LEGO klubu. Zaregistrovat se můžete na lego.cz/club. V roce 2014 vyjde 5x a to v lednu, březnu, červnu, září a listopadu.

A jaký je váš dojem z tohoto časopisu? Vyjádřete svůj názor v komentáři pod tímto článkem. Potěšíte tím nás i ostatní čtenáře.

LEGO Club časopis