Koupaliště v Heartlake

LEGO Friends 41008 Koupaliště v Heartlake Najít nejlepší cenu tlačítko růžové
doporučený věk: 6-12 let
počet dílků: 423
kód produktu: 41008
EAN: 5702014971752

Koupaliště v městečku Heartlake je to nejlepší místo, kde strávit horký letní den. V převlékárně s dvojími dveřmi si oblékni plavecké šortky a opláchni se ve sprše – teprve pak se vydej k velkému modrému bazénu a užívej si s Andreou a její kamarádkou Isabellou. Vystoupej po žebříku k růžovému tobogánu nebo na skákací prkno a skoč! V bazénu si můžeš zahrát basketbal nebo si dojít pro zmrzlinu ke stánku se slunečníky a židlemi. Pak si odpočiň na lehátku nebo relaxuj v horké vířivce. Celá řada realistických doplňků zahrnuje: listy palmy, které poskytují stín, kornout se zmrzlinou, peníze, pokladnu a nápoje. Zakonči vydařený ven na koupališti cákáním u vodopádu. Obsahuje minifigurky-panenky Andreu a Isabellu.

Další informace k sadě:

  • obsahuje minifigurky – Andreu a Isabellu,
  • součásti sady: bazén, skokanský můstek, vířivka, tobogán, vodopád, šatna a WC s otevíracími dvojitými dveřmi, sprcha, 2 lehátka, reproduktory, palmové listy, basketbalový koš, snack bar, kavárna, stůl s deštníkem a židle.
  • příslušenství zahrnuje: kornout se zmrzlinou, nápoje, pokladnu, peníze, basketbalový míč, mašli a tašku
  • díly z této LEGO® Friends sady jsou jsou plně kompatibilní se všemi LEGO kostičkami,
  • minifigurky patří k těm, které jsou vyrobeny speciálně pro svět LEGO Friends. Tyto figurky se dají kombinovat a přizpůsobovat nepřeberným množstvím způsobů.